O mnie

Witaj na stronie Żurnalistka.pl !
Mam na imię Monika. Jak nie trudno się domyślić, z wykształcenia jestem dziennikarką. Słowo (pisane jak i mówione) pokochałam już we wczesnych latach szkolnych. W tym samym czasie o pierwsze miejsce w moim sercu walczyły sztuki plastyczne. Potem pojawiła się muzyka, a po drodze mimochodem zainteresowanie tym, co stricte kobiece. Z mediami związałam się już na pierwszym roku studiów i romans ten trwa do dziś.  Poza internetem i SM, jestem uzależniona od muzyki, kosmetyków i odzieży dobrej jakości. Lubię otaczać się ładnymi rzeczami i oddam wszystko za lody o smaku słonego karmelu, kawę, dounaty, a potem dobrą sałatkę 😉 Połączenie mało sensowne, ale pięknie pokazuje mnie. Kobietę pełną sprzeczności.  
Kocham prowadzić auto, a w moich żyłach zamiast krwi płynie benzyna.
Blog żurnalistka.pl ma dać upust niedosytowi radosnej twórczości własnej. Znajdziesz tu przede wszystkim artykuły lifestylowe i urodowe. Piszę o kosmetykach sprawdzonych na własnej skórze, poradach urodowych i kosmetykach naturalnych. Skupiam się m.in. na polskich markach, gdyż w wielu z nich tkwi niedoceniony potencjał.
Mimo że zamysłem strony żurnalistka.pl były wyłącznie polskie kosmetyki, szybko zaczęło mnie to ograniczać. Pasji, które budują moje życie jest o wiele więcej i chcę się nimi dzielić.
Zawodowo zajmuję się marketingiem i PR. Prowadzę wortal urodowy, piszę także teksty do portalu internetowego jednej z największych rozgłośni radiowych. Pociąga mnie psychologia, muzyka, dobre jedzenie. Dlatego co jakiś czas te zagadnienia również pojawiają się na blogu.
Close