Stwórz makijaż dzienny i wygraj kartę podarunkową do Sephora!

Wrzuć zdjęcie makijażu dziennego na portal doitbetter.pl. Jeżeli w ciągu dwóch tygodni uzyska najwięcej głosów, dostaniesz kartę podarunkową do Sephora oraz inne nagrody!


Lubicie wyzwania? Posiadanie sparring partnera bardziej Was motywuje niż zniechęca? To świetnie! Teraz możecie wziąć udział w zabawie, w którym decyzję o wygranej podejmują internauci! Rywalizujcie z innymi o nagrody, które ucieszą każdą kobietę!

Wystarczy, że stworzycie makijaż dzienny (może być na modelce), zalogujecie się na portalu doitbetter.pl zakładając konto bądź przez Facebook i wrzucicie swoją pracę pod tym filmikiem:

link do wyzwania

Zdjęcie, które uzyska najwięcej głosów, dostanie zestaw:

  • Kartę podarunkową do Sephora o wartości 50 zł
  • Róż mineralny Annabelle Minerals w kolorze Romantic
  • Kalendarz na rok 2016

Co na temat portalu doitbetter.pl piszą jego twórcy?

doitbetter.pl to miejsce w sieci, które daje Ci możliwość rywalizacji z innymi użytkownikami poprzez wyzwania.
Jeśli uważasz, że jesteś w czymś dobry i chciałbyś pokazać to innym, rzuć wyzwanie lub podejmij już istniejące.
Możesz rywalizować w dowolnie wybranej przez Ciebie kategorii np. śpiewanie, moda, gry komputerowe i wiele innych.
O tym kto wygrywa wyzwanie decyduje liczba głosów otrzymanych od użytkowników portalu.
Wygrywając wyzwanie zgarniasz nagrody fundowane przez sponsorów i punkty rankingowe, dzięki którym pniesz się w górę w rankingach, zyskujesz uznanie i szacunek!
Czy jesteś gotowy na podjęcie wyzwania?!

Kiedy musimy stanąć z kimś z “szranki” i znamy mocne strony naszego konkurenta, o wiele łatwiej go pokonać. Rywalizacja podnosi poziom adrenaliny, a odniesiony sukces cieszy jeszcze bardziej. nie uważacie? Dlatego zachęcam Was do głębszej penetracji portalu. Wszystkie wyzwania dają szansę na wygranie cennych nagród i udowodnienie, że jesteśmy dobrzy w tym co robimy i co nas kręci. Wyzwania dotyczą przeróżnych kategorii, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

W związku z tym, że blog kojarzony jest głównie z kosmetykami i urodą, moje wyzwanie nie mogło dotyczyć innej dziedziny.

Pokażcie swoje umiejętności makijażowe i pozwólcie zdecydować innym! Jeżeli jesteście pomysłowi, pełni pasji i zaangażowania, na pewno zostanie to docenione! Wyzwanie trwa do 30.01.2015 r.

Działajcie! Powodzenia 😉

Close