Targi Beauty Spa & Fashion: szkolenie z Żurnalistką + konkurs

Setki marek kosmetycznych i modowych w jednym miejscu. Do tego mistrzostwa makijażu, zdobienia paznokci, szkolenia i warsztaty. Tego wszystkiego spodziwajcie się w trakcie Targów Beauty Spa & Fashion w Ostródzie.  


Targom każdej branży od zawsze przyświecają te same idee. Chodzi o to, by w jednym miejscu zaprezentować nowości, zapowiedzieć najświeższe trendy i ułatwić nawiązanie nowych kontaktów biznesowych.  Uczestnicy tego typu wydarzeń chcą przede wszystkim być na bieżąco, by zbyt szybko nie wypaść z obiegu. Tak jest również w przypadku branży beauty, która w Polsce w ostatnich latach rozwija się bardzo szybko. Prawie każda marka co sezon prezentuje nowe kosmetyki, ulepszone receptury czy wyniki badań. Jak grzyby po deszczu powstają kolejne firmy produkujące kolejne preparaty mające zapewnić nam młody wygląd. Nie trzeba nikogo przekonywać, że chcąc być dobrze zorientowanym, warto odwiedzać targi.

Najbardziej znane targi urodowe są organizowane w największych miastach w Polsce. Do Warszawy, Krakowa czy Gdańska zjeżdżają się przedstawiciele branży beauty z całego kraju. Poza nimi, targi tłumnie odwiedzają mikro przedsiębiorcy z branży kosmetycznej oraz konsumenci. Ostatnio na targach kosmetycznych byłam w marcu. Wspominam je bardzo dobrze, bo poza skorzystaniem z okazji cnowych, mogłam osobiście poznać osoby, z którymi do tej pory kontaktowałam się tylko mailowo.

Targi kosmetyczne w Ostródzie

Warmia i Mazury także doczekały się swoich targów urodowych. Można było się tego spodziewać, bo zaplecze jakie daje nam całkiem nowa hala targowa Expo Arena w Ostródzie, aż prosi się o organizację takiego wydarzenia. I tak już 21 i 22 listopada odbędą się I Targi Beauty Spa & Fashion.  W programie między innymi Mistrzostwa Polski Wizażu BOHO LOOK  oraz Ogólnopolskie Mistrzostwa w zdobieniu paznokci pt. “Polska Jesień”. Do tego będziecie mieli szansę spotkać się z Marzeną Tarasiewicz – jedną z najbardziej znanych wizażystek w regionie.

 Targi, poza wydarzeniami z branży urodowej, będą również zahaczać o modę. Gwiazdą spotkania ma być Maja Sablewska, która wesprze stworzenie metamorfoz zgłoszonych uczestniczek.

Dodatkowo organizatorzy przygotowali szereg warsztatów i szkoleń. Więcej na ten temat znajdziecie na stronie targów.

Beauty_logo_1

Darmowe szkolenie “Podstawy marketingu w social mediach”

Ci, którzy śledzą moje poczynania wiedzą, że prowadzę szkolenia dla mikro-przedsiębiorców z branży beauty, dotyczące promocji w sieci. Pokazuję, jak samodzielnie tworzyć i koordynować kampanie w Internecie, minimalizując jednocześnie koszty przeznaczane na promocje. Swoją wiedzą z zakresu marketingu, PR i nowych mediów, chcę podzielić się z Wami na BEZPŁATNYM szkoleniu, połączonym z warsztatami. Ze szkolenia dowiecie się, jak pisać interesujące posty, zdobywać klientów przez Facebook, Instagram, blog i inne social media. Dam Wam masę praktycznych wskazówek, byście za chwilę samodzielnie mogli świadomie promować swoje biznesy w Internecie. Niewiarygodne? A Jednak! W trakcie naszego szkolenia dowiecie się, jak zdobywać klientów za pomocą darmowych narzędzi i powiększać zyski !

Zapisy na szkolenie są przyjmowane pod adresem: Kamila.Narewska@ExpoArena.pl

KONKURS – do wygrania 20 biletów na targi Beauty Spa & Fashion

Mam dla Was 20 biletów na targi Beauty Spa & Fashion w Ostródzie. Wystarczy, że polubicie mój fanpage [klik]i na adres mailowy kontakt.zurnalistka@gmail.com wyślecie prośbę o zaproszenie. Pierwsze 20 osób, które spełni wymienione warunki, dostanie zaproszenia na targi. Powodzenia!

Close