Hity miesiąca – maj

Dużo projektów blogowych za mną, a jeszcze więcej przede mną. Nie zabrakło spotkań, nowych propozycji i kosmetyków. Sprawdźcie moje majowe hity!


Maj to jeden z najprzyjemniejszych miesięcy w roku. O zimie w zasadzie już się nie pamięta i jedną nogą jesteśmy w lecie. Mój maj, jak każdy miesiąc ostatnimi czasy, był bardzo intensywny. Nie zabrakło też nowych wrażeń blogowych. Czas więc podsumować ten piękny miesiąc!

Najczęściej czytane

Ku mojemu zaskoczeniu, w maju największą popularnością cieszył post dotyczący Google Analytics. Powstał z potrzeby chwili, a raczej na prośbę dziewczyn z facebookowej grupy Urszuli Phelep. Pokazuję w nim, jak dotrzeć do statystyk, które są niezbędne dla potencjalnych reklamodawców oraz jak je interpretować. Posty tego typu o dziwo cieszą się sporym zainteresowaniem. Dlatego zastanawiam się nad stworzeniem kategorii dotyczącej blogowania i marketingu. Co o tym myślicie?

Google_analytics_blogerzy

Spotkania dla urody

Instytut Urody Abacosun zaprosił mnie na swoje drugie urodziny. W trakcie imprezy przeprowadziłam metamorfozę makijażową na jednej z uczestniczek. Dawałam także konsultacje makijażowe. Fantastyczne doświadczenia! Opowiedziałam też nieco o blogu oraz moim drugim dziecku – Kosmeter.pl. Wieczór dał początek nowym znajomościom i projektom. Uwielbiam spotkania z inspirującymi ludźmi o otwartych głowach. Efekty już wkrótce 🙂

wziur2015 806
foto: Instytut Urody Abacosun
wziur2015 834
foto: Instytut Urody Abacosun
wziur2015 1042
foto: Instytut Urody Abacosun

Konferencja dla blogerów

Dostałam się na Blog Conference w Poznaniu. Cieszę się jak dziecko! Już nie mogę się doczekać tych prelekcji, warsztatów, a przede wszystkim tego ilu ludzi poznam!!! Jestem pewna, że to wydarzenie przyniesie masę nowych i ciekawych doświadczeń. Dajcie znać, jeśli również się wybieracie.

11295543_931105050242985_5912360301015783782_n

Przyszło nowe

Mówiąc językiem młodzieży, mam nową “metę”… kosmetyczną. Zaczęłam zaopatrywać się w drogerii Tagomago. Część kosmetyków ma oszałamiająco niskie ceny! Już wiem, że podkłady Revlon czy perfumy będę kupowała właśnie tam. Inne kosmetyki marek selektywnych również w o wiele korzystniejszych cenach niż we wiodących drogeriach stacjonarnych.

Kolejną nowością jest pierwszy w Polsce, a zarazem w Olsztynie, butik Rubin Fashion. Polska marka, której największym hitem są koszule w kropki, serca, kwiatki, kratkę – czego dusza zapragnie! To nowa jakość wśród sieciówkowych propozycji. Warto się z nią zapoznać.

Teatr

Nie zabrakło też akcentu kulturalnego. Z przyjaciółmi wybraliśmy się do olsztyńskiego teatru na spektakl o wymownym tytule “Dziwka z Ohio”. Jak się okazało, sztuka nie traktowała o kobiecie lekkich obyczajów, a raczej konflikcie pokoleń i braku porozumienia między ojcem a synem. Chociaż ja widziałam w niej opowieść o kryzysie wieku średniego, starczej naiwności i samotności. Nie zabrakło także humoru, w końcu to komedia. Ujęła mnie także muzyka, przypominająca twórczość Nigela Kennedy.

Zapomniałam już, jaka frajdę może sprawiać teatr. ten, kto lubi taką formę wyrazu na pewno mnie zrozumie. Obcowanie z aktorem, gra świateł.. człowiek ma wrażenie, że sztuka go dosłownie dotyka. Obiecuję sobie, że będę częściej odwiedzać teatr!

dziwka_z_ohio

Kosmetyki w maju

Teraz nieco bardziej przyziemnie. Jak co miesiąc, w moim zasobniku pojawiło się kilka nowości. Tusz Lancome Hypnose, perfumy Lanvin Me, krem do stylizacji loków od Fale Loki Koki oraz kolorówka, która zagościła u mnie dzięki promocjom w Rossmannie, to chyba najczęściej używane kosmetyki w maju. Z tej ostatniej grupy na uwagę zasługują produkty do ust. Max Factor i Revlon skradły moje serce. Będę im wierna, a Was postaram się zarazić miłością do tych kosmetyków.

Szybkie podsumowanie maja za nami. Jedną nogą jestem już na urlopie. Na instagramie będę zdradzała smaczki z mojej wyprawy do Andaluzji. Postaram się także wrzucać coś na Fb. Po powrocie na pewno pojawi się post, bo już zaplanowałam jak blogowo wykorzystać moją obecność w tym regionie 🙂

A jak Wam minął maj?

Close