Jak nie mieć kaca? Jedyny niezawodny sposób

Jaki jest najlepszy sposób na kaca? Klina klinem? A może długi sen, obfite śniadanie i zimy prysznic? Ile osób, tyle pomysłów na walkę z syndromem dnia poprzedniego. Na szczęście jest jeden, niezawodny sposób na kaca. Mało kto o nim wie. A jeśli już kiedyś o nim słyszał, nie brał go na poważnie.


Jeszcze przed imprezą zastanawiacie się, co zrobić, by nie dopuścić do syndromu dnia poprzedniego. Najlepiej zjeść porządny posiłek przed imprezą. Znawcy tematu twierdzą, że dobrze jest zjeść coś o dużej zawartości witaminy C. Po obfitym posiłku przygotowujecie zestaw tabletek przeciwbólowych, pamiętacie o nawadnianiu i jedzeniu między “kolejkami”. Broń Panie Boże przed mieszaniem alkoholi, paleniem papierosów, albo zapijanie gazowanym napojem. Na rano zaplanowana jajecznica na boczku, orzeźwiający prysznic, potem spacer na świeżym powietrzu. Do tego warto obliczyć jak długo alkohol utrzymuje się w organizmie. Taaak dobra strategia na pewno zminimalizuje szansę na okrutny ból głowy, światłowstręt, brak koncentracji i ogólne rozbicie. Otóż nie! Wszystkie te sposoby można wrzucić między bajki!

Zdradzam Wam sekret. Oto jedyny, niezawodny i niezastąpiony przepis na uniknięcie kaca!

Po prostu nie pić.

  • Ewa

    W pełni popieram i potwierdzam 😀

  • 9thPrincess

    Praktykuje od lat:) Działa niezawodnie.

    • Racja 😉 Jedyny i sprawdzony, więc musi działać 😛

  • udało mi się uniknąć kaca bo piłam z rozwagą bardzo symbolicznie, ty chyba pierwszy Nowy Rok bez syndromu dnia poprzedniego 😛 Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!!

  • będę pamiętała o witaminie c przed.

Close