Warmianki 2014 – I targi kobiet Warmii

Dwa dni, jedno miejsce i masa atrakcji. Tak w wieeelkim skrócie przedstawia się program Targów Warmianki. To pierwsze tego typu wydarzenie w regionie.  Dlatego 13 i 14 września nie może Was zabraknąć w olsztyńskim planetarium.


Każda z nas ma w sobie coś niepowtarzalnego. W każdej kryją się inne pasje. I właśnie dlatego, że jesteśmy tak różnorodne, wachlarz atrakcji przygotowany na targi Warmianki 2014 ma wiele barw i odcieni. Od warsztatów kulinarnych, przez zajęcia z fotografii, modę, kosmetyki naturalne i wiele więcej!
Warmianki to targi przygotowane z myślą o kobietach. O tym, czego potrzebują, jak chciałaby spędzić wolny czas, czego się nauczyć. To także możliwość spojrzenia na siebie z innej, cieplejszej perspektywy. Możecie pozbyć się ubrań, które wadzą w szafie i wymienić je na nowe. Macie szansę wziąć udział w warsztatach z szycia, kreowania wizerunku oraz zasiąść na widowni warsztatów kulinarnych, które poprowadzi sam Kurt Scheller.
warmianki, olsztyn, 2014, planetarium, targi, metamorfoza, program
Organizatorzy przygotowali akcję metamorfoza, koordynowaną pod czujnym okiem stylistyki Izabeli Jabłonowskiej. Warmianki zostaną oddane pod opiekę stylistów, fryzjerów, brafitterek i wizażystek (w tym mnie). Po metamorfozie stworzymy specjalny pokaz mody, prezentujący to, jak udało nam się odmienić wizerunek uczestniczek. Wszystko opiewa bardzo wymowne hasło “Poczuj się gwiazdą!”. Oto zdjęcia naszych kandydatek. Te panie już w weekend zobaczycie w zupełnie innych, mamy nadzieję, że zaskakujących odsłonach.
warmianki, olsztyn, 2014, planetarium, targi, metamorfoza
Mieszkanki Warmii, kobiety czujące się Warmiankami i nie tylko, zapraszam na to nietypowe jak na olsztyńskie realia wydarzenie. Mam nadzieję, że tłumnie przybędziecie 13 i 14 września do olsztyńskiego planetarium.
Więcej informacji znajdziecie na stronie Targów Warmianki 2014 oraz facebookowym profilu wydarzenia.
Mam nadzieję, że w weekend zarezerwujecie czas i odwiedzicie olsztyńskie planetarium by się z nami spotkać 🙂
Close