Party Like A Lord – zdobądź zaproszenie

Wykreśl wszystkie plany z kalendarza zapisane na wieczór 27 września i… zastąp je najważniejszą imprezą roku. Weź udział w banalnie prostym konkursie Lorda Somersby i wbijaj na Party Like a Lord! Nie może Cię na niej zabraknąć!


Lord Somersby chce nam pokazać, na czym polega prawdziwie epicka zabawa! Dlatego organizuje zacne party, na którym nie zabraknie dobrej muzyki i fantastycznych ludzi. Czyli wszystkiego tego, na co składa się dobra impreza 🙂
Wydarzenie odbędzie się w wyjątkowej przestrzeni Instytutu Wysokich Napięć przy ul. Mory 8, w Warszawie, 27 września o 20:30.
Na imprezę może dostać się absolutnie każdy (oczywiście pełnoletni). Wystarczy wejść na stronę www.somersby.pl, gdzie znajdują się wszystkie informacje.
Dlaczego nie może Cię zabraknąć na Party Like a Lord?
Ponieważ to najważniejsza impreza roku! Doborowe towarzystwo Lorda i jego świty, to przepis na udaną zabawę. Spotkasz znajomych, poznasz nowych ludzi i pokręcisz trochę kuperkiem w rytmie najtłustszych imprezowych beatów 😉
Gwiazdą wydarzenia będzie Ella Eyre, brytyjska wokalistka i kompozytorka, która zyskała popularność nagranym wspólnie z RUDIMENTAL utworem „Waiting All Night”.  Ten hit błyskawicznie trafił na 1 miejsce UK Singles Chart.
Ella poznała już polską publiczność podczas tegorocznego Orange Warsaw Festival i bardzo jej się w naszym kraju spodobało.
Oprócz niej wieczór uświetnią DJ Mathew Clark i Mibro oraz Natalia Nykiel.
Będą też zacne niespodzianki – każdy, kto podzieli się imprezowym #Friendsie #Somersby, dostanie nagrodę od lordowskiech hostess.
Jak wygrać zaproszenie na Party Like a Lord?
Wystarczy kupić Somersby, wpisać kod spod kapsla/kluczyka na stronie www.somersby.pl i rozwiązać zadanie konkursowe. Co tydzień najlepsze zgłoszenia są nagradzane biletami na Party Like a Lord!
Zagrajcie o zaproszenie i… rezerwujcie termin w kalendarzu. Nie może Was zabraknąć na tej iście epickiej imprezie! 
Close