Wakacyjne Spotkanie blogerek urodowych

W zeszłą sobotę odbyło się kolejne spotkanie Olsztyńskich blogerek urodowych. Takie imprezy pokazują, że blogowanie staje się coraz bardziej powszechne. A blogerki kosmetyczne to jedna z większych grup reprezentujących te nietypowe strony internetowe.


Jeden dzień, 3 spotkania, a ja w 3city

Zawsze powtarzam, że doby nie rozciągnę, ale mogę się dobrze zorganizować. Ubiegła sobota była tego znakomitym przekładem. Wstałam o 6:00, żeby zdążyć na Dworzec Główny w Gdańsku, skąd wyjeżdżał mój bla bla car. Bez wyrzutów sumienia zostawiłam męża pod czujnym okiem innego słomianego wdowca. Nawet nie chcę wiedzieć co tam się działo. Wiadomo, jak zostawia się samych dwóch najlepszych kumpli to… (cytat z męża: “Mates czyta książkę, a ja uczę się francuskiego. Co innego możemy robić sami w Gdańsku?”) na pewno się nie nudzą.
Postaw babę przed pełną szafą
Dojechałam do Ola, szybka drzemka, wypakowanie i … strategiczne szykowanie na 3 zupełnie różne spotkania. Nie miałam możliwości powrotu do domu między nimi, bo mieszkam na drugim końcu miasta. Uwielbiam tę bezradność, gdy staję przed otwartą szafą, z której dosłownie wypadają ubrania (skłonna byłabym powiedzieć, że moja szafa je wyrzyguje, ale tego nie powiem, bo wyszłoby że jestem wulgarna, a przecież nie jestem ;P). Stoję taka bezradna przed rozwichrzonym lustrem mojej osobowości (czyt. szafą) i oczywiście nie wiem, co na siebie włożyć. W tym momencie gdzieś z tyłu głowy, męski pierwiastek logiki (bo logika nie może być kobietą:P) podpowiada mi, że tracę czas na bzdury, bo przecież wygląd to nie wszystko. Oczywiście, że nie wszystko… ale nie w przypadku spotkania blogerek urodowych, meetingu służbowego i “zlotu czarownic”, który był ukoronowaniem tej szalonej soboty.
Stary Zaułek
W końcu wybrałam ciuchy. Szybki makijaż i jak strzała wyleciałam do samochodu. Jeszcze podjechanie po Asię z Kosmetyki Panny Joanny i… już jesteśmy w pubie Stary Zaułek. Miejsce to darzę ogromnym sentymentem. Wchodzę, zamykam oczy i przenoszę się w czasy licealne. To właśnie tu odbywało się wiele spotkań klasowej gawiedzi 😉
Kameralna sala i 12 pięknych kobiet. Wszystkie ślicznie ubrane, z perfekcyjnymi makijażami. Tyle piękna w jednym miejscu, że można dostać oczopląsu. Połowy dziewczyn nie znałam, więc tym bardziej cieszyło mnie mnie przyjście na spotkanie. Poznajesz osoby o podobnych zainteresowaniach, możesz wymienić się poglądami, spostrzeżeniami. Samo dobro!
Jednym z elementów spotkania było stworzenie makijażu inspirowanego żelami Original Source, które dostałyśmy. Makijaż pokazowy wykonała Ola (jedna z organizatorek spotkania). Modelką była Alicja (w końcu miałyśmy okazję się poznać!). Następnie każda z nas miała pracę domową o tej tematyce do wykonania.
A oto moja interpretacja:
Ja pokazu Oli się nie doczekałam, bo kolejne zaplanowane spotkania czekały na odhaczenie. Nie mniej jak zawsze jestem pełna podziwu dla jej talentu.
Dziękuję Oli i Patii (naszym organizatorkom), dziewczynom, które miałam okazję poznać, Adrianowi, który uwiecznił nasze spotkanie na fotografiach oraz sponsorom.
wakacyjne spotkanie blogerek urodowych, olsztyn, sponsorzy

A poza mną i wymienionymi wyżej koleżanki, w spotkaniu udział wzięły:

Close