Dobry i tani eyeliner w pisaku Eveline

Dobry eyeliner to trwałość, intensywny kolor i wygodny, precyzyjny aplikator. Miło gdyby nie kosztował miliona pieniędzy. Te wszystkie cechy znalazłam w Art Make-up Eyeliner marki Eveline. Za kosmetyk zapłaciłam jedynie 10 zł.


 

Czarna kreska nad górną powieką to najczęstszy element mojego makijażu. Doceniam ją za wszechstronność, dzięki której za każdym razem daje nie tylko oczom, ale i całemu makijażowi innego wyrazu. Może być dramatyczna, graficzna, lekka i dziewczęca jak pin up girl, grecka, retro czy egipska. Ta wielość i wielorakość kresek pokazuje, że jeden kosmetyk potrafi stworzyć przeróżne oblicza oka. I chociaż precyzyjne posługiwanie się eyelinerami do łatwych nie należy to gwarantuję, że po nieustannych ćwiczeniach dojdzie się do wprawy.
 
Dobry eyeliner to podstawa
By precyzyjnie wykonać kreskę należy mieć dobre narzędzie. Najczęściej sięgałam po eyeliner Inglot w żelu, Max Factor bądź Manhattan (o części z nich pisałam tutaj) Byłam im wierna, bo pędzelki dobrze leżały w dłoni i tworzyły idealnie czarne, głębokie “szlaczki”. Trwałe i mocne kreski dawały gwarancję, że utrzymają się przez wiele godzin bez odbicia na górnej powiece. Do tej pory wyżej wymienione linery uważam za jedne z lepszych. Ale nie byłabym sobą, nie chcąc spróbować czegoś nowego, a potem się tym z Wami nie podzielić. Tą nowością w moich zasobach jest wodoodporny (tylko takich używam) Professional Art Make-up Eyeliner Pen firmy Eveline
IMG_8417
Producent: Eveline
Nazwa: Professional Art Make-up Eyeliner Pen 
Kolor: czarny
cecha: wodoodporny Ultra Lasting Formula 24h
cena: ok 10 zł
dostępność: sklepy internetowe, drogerie Jawa, drogerie osiedlowe, szafy z kolorówką Eveline
Nigdy nie przepadałam za eyelinerami w pisaku, bo flamaster dosyć szybko zasychał. Potem kosmetyk do niczego się nie nadawał i musiał wylądować w koszu. Tego produktu używam od miesiąca, a końcówka wciąż jest tak samo nawilżona i miękka, jak zaraz po zakupie. Eyeliner Eveline nie kruszy się i nie zmienia barwy w ciągu dnia.
 
Atuty eyelinera w pisaku art Make-up Eveline:
  • wielogodzinną trwałość (mimo, że nie jest to doba)
  • wygodę użycia – miękki flamaster, który tworzy precyzyjną kreskę
  • szybkie zastyganie na powiece
  • niską cenę
Uwielbiam odkrywać kosmetyki, które swą jakością przebijają niejeden produkt z wyższej półki. Co do wodoodporności, marka mogłaby nad nią popracować, bo na basenie się nie sprawdził. Ale mogę zagwarantować, że kreska nałożona na powiekę wytrzyma cały dzień gonitw czy siedzenie w biurze przed komputerem ze łzawiącym okiem. Eyeliner Eveline daje pewność, że będziemy wyglądać perfekcyjnie bez mrugnięcia okiem.
Close