Zumba w Salsa Fit

Zumba to połączenie fitnessu i tańca latynoamerykańskiego. Nie tylko modeluje sylwetkę, ale również poprawia samopoczucie. Ta żywiołowa, pełna optymizmu aktywność fizyczna wyzwoli w nas pokłady energii, o których nie mieliśmy pojęcia. Szczególnie jeśli uprawia się ją w szkole Salsa Fit.


Po hedonistycznych, pełnych pyszności świętach, czas zrobić coś dobrego dla naszego organizmu. Pamiętając bożonarodzeniowe obżarstwo i mając w głowie postanowienia noworoczne o schudnięciu, nerwowo łapiemy się wszelkich pomysłów na stracenie wagi. Poza dietą, wybieramy także aktywność fizyczną. Tylko na którą opcję się zdecydować, gdy dookoła kusi tyle możliwości? Co sprawi, że kilogramy będą spadać, a ćwiczenia nas nie znudzą? Odpowiedź jest prosta! To ZUMBA!!!!!
Zumba już dawno zawładnęła szkołami tańca i klubami fitness. I nic w tym dziwnego, bo zumba to nie tylko sposób na spalenie tkanki tłuszczowej. To również świetna zabawa dostarczająca organizmowi energii oraz endorfin – hormonów szczęścia.
By pokazać Wam, co zumba potrafi zrobić z ciałem i jak cudownie poprawia humor, wybrałam się do szkoły Salsa Fit w Olsztynie.
Ceny kursów oraz wykaz miast, w których można trenować zumbę w szkole Salsa Fit, znajdziecie tutaj. Zachęcam również do sprawdzenia  innych ofert dotyczących fitnessu i tańca.

Zapraszam również do wzięcia udziału w konkursie. Do wygrania karnety m.in. na zumbę. Info znajdziecie tutaj.

 • no proszę 😀 brawo Monia 🙂
  już czekam na kolejny filmik 😉 p.s. chcę na Zoumbę 😀

  • Jeszcze dziś będziesz mogła wygra karnet 😉

 • też z chęcią bym się wybrała w Olsztynie:) zachęciłaś mnie swoją recenzją

 • a jak można wygrać karnet ;> ? juz od jakiegoś czasu myślałam o zumbie, a Twoja recenzja jeszcze bardziej mnie zachęciła 🙂

  • Bądź czujna, za kilka godzin ogłoszę konkurs 😉

 • Chorowałam na Zumbę, ale niestety w mojej okolicy nie było zajęć o odpowiadającej mi porze…
  Został mi fitness…

Close