Najlepszy lakier do paznokci to Inglot

Wystarczy już jedna warstwa, by pokrył płytkę intensywną barwą. Do tego dzięki szerokiej gamie kolorystycznej, z łatwością znajdziemy wymarzony odcień. Ale to nie koniec plusów, które posiada lakier do paznokci Inglot


Z lakierami Inglota po raz pierwszy zetknęłam się tak dawno temu, że już nie pamiętam kiedy to było. I chociaż w ich wyglądzie zewnętrznym za dużo się nie zmieniło, to zawartość buteleczek została dopracowana. W efekcie dostajemy 15 ml gęstego, trwałego lakieru o składzie, który polubi najbardziej wybredna konsumentka.

Dane techniczne:
produkt: Inglot lakier do paznokci Nail Emanel
pojemność: 15 ml
cena: ok. 20 zł
kolor: 366 (satynowa kawa z mlekiem)
dostępność: stoiska, sklepy, wyspy Inglot, strona internetowa sklepu
Ważne! Lakier nie  zawiera szkodliwego toluenu, formaldehydu, ftalanu dibutylu i kamfory.  Zapach kosmetyku nie drażni, a lakier bardzo dobrze rozprowadza się po paznokciu. Nie tworzy grudek, nie smuży, równomiernie pokrywa paznokieć – niczym posadzka samopoziomująca ;). Pędzelek jest klasyczny – wygodny, dobrze układa się na płytce. Już jedna warstwa wystarczy, by dostatecznie pokryć płytkę bez prześwitów. Dwie warstwy zapewniają optymalne krycie. Trwałość (w zależności od tego, jak postępujemy z paznokciami) to około 4 dni (z top coatem ok. 8).

Odcień 366 ma subtelny, prawie niewidoczny satynowy połysk. To wykończenie zadowoli konsumentki będące konserwatystkami w temacie odcieni lakierów, jak i te, które lubią świecące krycie.
Uwielbiam lakiery Inglota nie tylko za szeroką gamę kolorów. Plusem jest także cena i wydajność produktu. Za 20 zł otrzymujemy 15 ml wydajnego lakieru, który wystarczy na długi czas. Nie waży się ani nie gęstnieje po kilku miesiącach. Moje buteleczki po otwarciu “działają” mniej więcej przez 2 lata.

 

Close