Pat & Rub najlepsze kosmetyki do pielęgnacji ust

Są naturalne i przede wszystkim skuteczne. Chociaż nie należą do najtańszych, chronią wargi i przywracają im piękny wygląd. Mowa o Pat & Rub, najlepszych kosmetykach do pielęgnacji ust.


Jeszcze rok temu moja pielęgnacja ust sprowadzała się do smarowania ich wazeliną, złuszczania naturalnym peelingiem z miodu i cukru (możecie o tym przeczyta tutaj) oraz sporadycznych masaży szczoteczką do zębów. Niestety robienie domowych peelingów zajmowało czas. Wazelina owszem pomagała, ale na efekty trzeba było trochę poczekać.
Nigdy też nie wierzyłam, że balsam bądź błyszczyk poprawią kondycję warg. Jak bardzo się myliłam, przekonałam się, gdy w moje ręce wpadły dwa maleńkie i wdzięczne kosmetyki do pielęgnacji ust od Pat & Rub: pomarańczowy błyszczyk nawilżający oraz pomarańczowy peeling cukrowy.  Producent zapewnia, iż kosmetyki są stworzone wyłącznie z naturalnych składników. Można to sprawdzić na stronie Pat & Rub, gdzie zostały podane wszystkie użyte do produkcji substancje wraz z wyjaśnieniem ich nazw oraz pochodzenia. Rozwiązanie idealne dla wnikliwych konsumentek!Kosmetyki do kupienia również na podanej stronie.

Peeling ust o smaku pomarańczy

Zaletą pomarańczowego peelingu cukrowego Pat & Rub jest nie tylko jego zapach i smak (tak jest jadalny!), ale przede wszystkim skuteczność. Maleńkie kryształki cukru zwilżone olejkami masują usta, ścierając martwy naskórek. Zabieg sprawia, że wargi powracają do pożądanego stanu. Jak go nakładać? Ja wybieram aplikację peelingu palcem. Masuję usta około minuty, następnie wycieram pozostałości po peelingu. Kosmetyk jest jadalny, a cukier z brzozy w nim zawarty działa przeciwpróchniczo. Amatorki słodkości po zabiegu mogą śmiało oblizać usta. Po wykonaniu peelingu warg można nakładać kosmetyk kolorowy, bądź transparenty. Np. błyszczyk Pat & Rub dla jeszcze lepszego efektu regeneracji i nawilżenia ust. Peeling Pat & Rub został wyróżniony przez magazyn Uroda Beauty Expert jako „Najlepsze dla Urody URODA BEAUTY EXPERT 2012″. Kosmetyk występuje w trzech wariantach smakowych: różanym, pomarańczowym oraz kawowym.  Cena: 49 zł/25 ml
Pomarańczowy błyszczyk nawilżający

Nawilżający błyszczyk do ust od Pat & Rub tak jak jego brat peeling występuje w trzech, tych samych wariantach smakowych. Moja pomarańczowa wersja czyni na wargach istne cuda! Pachnie bardzo naturalnie – jakby ktoś wrzucił do błyszczyka sok ze wspomnianego owocu. Jest idealnie gęsty, przy czym nie skleja warg jak mordoklejka. Już po kilku użyciach usta stają się miękkie i sprężyste. Doprawdy nie wiem jak on to robi, ale wierzę, że to zasługa olejków zawartych w błyszczyku. Kosmetyk daje efekt zwilżonych, delikatnie połyskujących ust, bez ich zabarwiania. A jeżeli obliżecie wargi (byle nie na wietrze, a najlepiej w ogóle tego nie robić) poczujecie słodki smak olejku pomarańczowego. Najlepsze jest to, że już po dniach stosowania spierzchnięte usta powracają do pierwotnego stanu. Cena: 45 zł/15 ml. W okresie jesienno zimowym nasze wargi są szczególnie narażone na podrażnienia. Dlatego warto zainwestować w dobre kosmetyki, bądź regularnie przyrządzać domowy peeling warg. Chociaż propozycje Pat & Rub nie należą do najtańszych, są to z pewnością propozycje godne uwagi. Za ceną stoi wysoka jakość, skuteczność oraz wyróżnienie przyznane przez magazyn Uroda Beauty Expert.

Close