Żelowe kolagenowe płatki pod oczy Beauty Face – akcja “stop suchej skórze”

Żelowe płatki kolagenowe pod oczy Beauty Fece, to rewelacyjne rozwiązanie przed wielkim wyjściem. Szybkie działanie, a co za tym idzie ujędrnianie i niwelowanie zmarszczek powodują, że skóra wydaje się być młodsza oraz wypoczęta. Efekt utrzymuje się kilkanaście godzin. Dzięki temu możemy mieć gwarancję świeżego spojrzenia.


Poziom kolagenu w skórze, naturalnie spada po 25 roku życia. Upływający czas najbardziej zdradzają oczy. Są niczym metryka urodzenia. I właśnie cienka skóra pod oczami jest najmocniej narażona na czynniki zewnętrzne. Dodatkowo zmarszczki pod oczami są jednymi z pierwszych oznak starzenia się skóry.
 Do tego dochodzi niepoprawny demakijaż, zła dieta, krótki sen czy nadmierna praca przy komputerze. Można wszystko zwalić na czynniki cywilizacyjne. Ale zamiast szukać pretekstu dla tłumaczenia, że ze zmarszczkami nic się nie da zrobić, lepiej wykrzesać z siebie odrobinę samozaparcia i szukać sposobu na odświeżenie naszego spojrzenia.
Nie mam zamiaru ukrywać mojego “defektu”, ale nie znaczy to, że chcę go pozostawić samemu sobie. Poza używaniem korektorów pod oczy, kremów i innych wynalazków, szukam alternatywnych rozwiązań na zmarszczki pod oczami.

 

Podjęłam wyzwanie dane przez firmę BEAUTY FACE (warszawski producent kosmetyków i zabiegów do twarzy). Zgłosiłam chęć udziału w akcji “Stop suchej skórze”, która polega na tym, by przetestować nowość marki – żelowe kolagenowe płatki pod oczy z algami morskimi.

SILNIE NAWADNIAJĄCE I UJĘDRNIAJĄCE KOLAGENOWE PŁATKI POD OCZY Z ALGAMI MORSKIMI. Opis produktu i cena znajdują się tutaj

Ich minusem jest zbyt mała liczba informacji na opakowaniu, dotyczących sposobu stosowania. Nie wiedziałam jak długo mam trzymać płatki na skórze. Intuicyjnie zastosowałam ok. 20-minutowy okład. Poza tym podczas nakładania produktu na twarz zauważyłam, że jeden z nich jest lekko naderwany. Nie wiem co było tego przyczyną – wada produkcyjna czy mechaniczna. I na tym minusy się kończą.

Pierwsze 10 minut przeleżałam spokojnie na łóżku. Gdy poczułam, że płatki przywarły do skóry, wstałam i swobodnie mogłam z nimi chodzić po mieszkaniu bez obawy, że się odkleją.W trakcie trzymania żelowego kompresu pod oczami, czułam przyjemne mrowienie i chłodzenie skóry.

Efekty działania
Mam za sobą doświadczenia z przeróżnymi produktami przeznaczonymi do pielęgnacji skóry pod oczami. Jedno wiem na pewno. Żaden z nich nie zadziałał tak szybko jak płatki kolagenowe Beauty Face.
Po ściągnięciu płatków, skóra była bardziej napięta i nawilżona. Produkt na pewno nie zlikwidował zmarszczek, ale miałam wrażenie, że te płytsze są wygładzone i mniej widoczne. Potwierdzam, że “kosmetyk” spełnia obietnice, a efekty widać niemal natychmiast po jego zastosowaniu. Gładka skóra pozostała taką przez kilkanaście godzin. Żelowe płatki kolagenowe to rewelacyjne rozwiązanie przed wielkim wyjściem. Dzięki ekspresowemu działaniu sprawiają, że spojrzenie nabiera blasku i świeżości.

Zdaję sobie sprawę, że aby napięcie i ujędrnienie skóry utrzymało się dłużej, musiałabym zgodnie ze wskazówkami producenta co najmniej 2 razy w tygodniu fundować sobie takie kompresy. Mimo to ekspresowe działanie i przywieranie do skóry pozwalające równoległe wykonywać inne czynności powodują, że z chęcią sięgnę po kosmetyk. Ba! Chcę przetestować także inne płatki z linii Beauty Face. Np. te na cienie pod oczami.

Close