Konkurs “Spa w moim ogrodzie”. Wygraj szlafrok i zestaw kosmetyków piwnych.

Można udać się do Gabinetu Spa, zrobić Spa w domu, bądź przy ładnej pogodzie poddać się rytuałom piękna w… ogrodzie. I właśnie temu ostatniemu poświęcony jest konkurs “Spa w moim ogrodzie”. Do wygrania szlafrok oraz zestawy kosmetyków piwnych! 


Jak wyobrażacie sobie ogrodowe Spa? Może po głowie chodzi Wam obraz drewnianego jacuzzi, bądź masaż gorącymi kamieniami na świeżym powietrzu? A może są to zabiegi na twarz, owiane wonią ogrodowych ziół bądź kwiatów? Pokażcie jak w warunkach naturalnych można zorganizować zabiegi upiększająco-relaksujące.
Sponsorem akcji jest firma Spa w Ogrodzie. Sprzedaje łaźnie piwne, ziołowe, wanny ogrodowe, jacuzzi, oferuje także wyposażenie, zabiegi, kosmetyki piwne czyli kompleksowy program takiego SPA. 
W związku z tym,  zadaniem konkursowym jest przedstawienie za pomocą zdjęcia bądź kolażu Waszej wizji Spa w Ogrodzie. Nie macie ogródka? Skomponujcie zdjęcie z domowymi roślinami, łazienką, kosmetykami itp. Liczę na Waszą kreatywność! Zdjęcia bądź kolaże możecie przesyłać na adres kontakt.zurnalistka@gmail.com do 26.05.2013 r. do godz. 23:59.
Poza przesłaniem pracy konkursowej, należy także polubić profile: 

Żurnalistka [klik] oraz Spa w Ogrodzie [klik] na Facebooku. 

A teraz najprzyjemniejsze, czyli nagrody:

  • Najciekawsza propozycja otrzyma zestaw kosmetyków piwnych + puszysty szlafrok (fioletowy, rozmiar M)
  • Przewidzieliśmy także dwie nagrody pocieszenia: zestawy kosmetyków piwnych (piana i sól do kąpieli)
http://spawogrodzie.pl/

 

Czekam na zgłoszenia. Jestem ogromnie ciekawa Waszych wizji Spa w ogrodzie!
Close