Płynne szkło Eveline – sprzymierzeniec lakieru do paznokci

Płynne szkło utwardzacz do paznokci, to nowość od Eveline, którą powinna mieć każda fanka manicure. Wygładza płytkę paznokcia, wydobywa głębię koloru, a przede wszystkim przedłuża żywotność lakieru. To wszystko możemy mieć za ok. 15 zł.


Dane techniczne:
Eveline Cosmetics – Płynne szkło, Top coat, utwardzacz do paznokci
cena: ok. 15 zł w sklepie osiedlowym
dostępność: każda drogeria
pojemność: 12 ml
wydajność: bardzo dobra

Informacje od producenta:

Ochrona przeciw odpryskiwaniu lakieru. Formuła oparta na kompleksie utwardzającym Super-gloss complex, tworzy na paznokciach trwałą i lśniącą warstwę, która chroni i przedłuża efekt manicure aż do 10 dni ! Unikalna formuła przenika przez lakier kolorowy i tworzy na płytce paznokcia warstwę niesamowicie odporną na odpryski. Dodatkowo sprawia, że paznokcie są o wiele mocniejsze, nie rozdwajają się i nie żółkną.
Efekt wykończenia manicure jak z salonu – Top Coat pokrywa paznokcie wzmacniając je ochronną warstwą, która przedłuża trwałość koloru manicure do 10 dni.
Delikatnie wstrząśnij buteleczką. Nałóż 1 warstwę na pomalowane, suche paznokcie (lub bezpośrednio na płytkę paznokcia). Pozostaw do wyschnięcia. W razie potrzeby powtórz aplikację. Już jedna warstwa skutecznie zabezpiecza i uelastycznia struktury manicur / lakieru aby przedłużyć jego trwałość do 10 dni.

Moje zdanie o Top Coat Eveline:

Nigdy nie robiłam tipsów, żeli czy innych hybryd. Nigdy też nie miałam problemów z paznokciami. Są twarde, nie rozdwajają się, nie mam nawet skórek. Dlatego jedyne, nad czym skupiam się przy ich pielęgnacji, to długotrwały kolor i równa, wypolerowana płytka. Do tej pory stosowałam jedynie tradycyjne odżywki przedłużające żywotność lakieru i używałam pilników polerujących. Kupiłam Płynne Szkło Eveline nie tylko dla zachowania koloru. Chciałam, by płytka paznokcia wyglądała gładko i perfekcyjnie. Moje oczekiwania zostały spełnione w stu procentach. Dzięki Top Coat Eveline, mogę cieszyć się kolorem i żywotnością lakieru przez prawie 10 dni. Co więcej produkt jest niesamowicie wydajny. Używałam go już dwa razy, a mam wrażenie, że z buteleczki nie ubylo ani kropli.
Nie wierzycie? Specjalnie dla Was zrobiłam mały test! Wymagał poświęcenia, ale czego się nie robi dla obiektywnej oceny. Lewą dłoń pomalowałam dwiema warstwami lakieru Simple Beauty Mini w kolorze 315, następnie nałożyłam Płynne Szkło Eveline. Paznokcie na prawej dłoni tylko lakierem Simple Beauty. Już na pierwszy rzut oka było widać, że lakier na prawych paznokciach jest nieregularny, a płytka wymaga doszlifowania. Dodatkowo “prawy lakier” już po dwóch dniach zaczął schodzić. Na lewej dłoni pomalowanej Płynnym Szkłem, dopiero ósmego dnia zauważyłam pewne defekty. Oto dowód:

PRZED:

PO 8 dniach:

Zaznaczam, że w żaden sposób nie oszczędzałam dłoni. Prałam, zmywałam, pracowałam przy komputerze. Prawda, że niesamowite? Szczerze polecam Płynne Szkło Top Coat Eveline.

Znacie coś lepszego? Ja nie 🙂

Close