Żurnalistka łapie okazje – Vichy i Twój Styl

Jeżeli nie odebrałyście jeszcze darmowego mikro-zestawu Vichy i nie kupiłyście najnowszego “Twojego Stylu”, okazje mogą przejść Wam koło nosa.


Na szczęście ta druga okazja, czyli zakup najnowszego wydania miesięcznika Twój Styl, tak szybko nie ucieknie. Za to na pierwszą, czyli darmowe próbki kosmetyków Vichy, możecie już nie zdążyć. Mnie o akcji przypomniała Kalista. Wczoraj odebrałam ostatni zestaw w pobliskiej aptece. W jego skład wchodzą próbki kremów: Idealia, Aqualia Thermal, Liftactiv, Normaderm i Neovadiol Gf (aczkolwiek widzę, że wyżej wymieniona dostała inne próbki). Taki zestaw to świetna okazja do przetestowania kremów, które chciałoby się kupić. Od jakiegoś czasu czaiłam się na krem Idealia, przeznaczony m.in. do cery mieszanej. Jak się okazało po pierwszym zastosowaniu próbki, skóra na mojej twarzy jest zbyt ściągnięta, więc ten zakup odpada.
Ważna informacja: Zestaw jest darmowy, nie musicie niczego kupować, by go otrzymać. Oto link, pod którym znajdziecie listę aptek uczestniczących w akcji:
No i życzę powodzenia w łapaniu zestawów:)
Wracając do Twojego Stylu. Nowości na rynku, napędzają konkurencję. Kto na tym korzysta? Oczywiście konsumenci! Mam wrażenie, że bardzo bogate wydanie kwietniowego Twojego Stylu, to efekt wejścia na rynek Harper’s Bazaar. Najnowsze wydanie Twojego Stylu ma 372 strony (sic!). Niestety, tak jak Harper’s Bazaar, jest do szpiku kości naładowany reklamami. Stąd wzięła się obfitość magazynu. Koszt tradycyjny 7,90 zł. Poza masą reklam w środku, są także katalogi “wkładki”. Jeden z ciekawszych to Trendy Wiosna-Lato 2013. Poza tym w środku Twojego Stylu znajdziemy katalog Duglasa, Mango czy Superpharm. Ale co najważniejsze, na ostatnich stronach miesięcznika, są kupony zniżkowe na zakupy, zabiegi upiększające czy podróże. Zniżki będzie można wykorzystać w dniach 6-7 kwietnia. Pewnie malkontenci pomyślą zaraz, że rabat 20 % to nie zniżka. Ale moim zdaniem nawet 20 % piechotą nie chodzi. Poza tym jest kilka zniżek 50 % na usługi bądź kursy językowe. A zawartość magazynu? Na okładce Magdalena Kumorek. W środku przygotowania do Wielkanocy, moda, uroda, zdrowie i psychologia.
I jak Wam się podoba?
Close