AA Technologia wieku 30+ – moja walka ze zmarszczkami

Od jakiegoś czasu jestem zmuszona stosować krem przeciwzmarszczkowy. Trudno wybrać właściwy specyfik, dostosowany do wieku i odpowiedni dla potrzeb cery. Metodą prób i błędów, z wiedzą, jakie składniki i właściwości powinien posiadać mój krem, w końcu mam swoich wybranków. To AA Technologia Wieku 30 +.


 

 Jestem szczęśliwą posiadaczką zmarszczek na czole, kilku pod oczami, a także wiotczejącej skóry w okolicach nosa i ust.  Tak, tak – typowe zmarszczki mimiczne. Na szczęście, dzięki regularnemu stosowaniu kremów, są one mniej widoczne. Nie liczcie jednak na cuda, nie pozbędziecie się zmarszczek, używając specyfików nawet za kilkaset złotych. Takie rzeczy tylko u chirurga plastycznego :). Mimo to codziennie stosując  krem na noc, który działa regenerująco, kremu na dzień z odpowiednim filtrem i kremu pod oczy, a do tego regularnie oczyszczając twarz, mam pewność, że opóźniam efekty starzenia się skóry, a zmarszczek nie przybędzie.
Zdarza się, że wyglądamy na więcej lat, niż mamy w rzeczywistości. Wpływa na to ogrom czynników. Geny, dieta, nawadnianie organizmu czy tryb życia. Z genami często nie ma co dyskutować, ale na całą resztę mamy przecież wpływ. Aby skutecznie walczyć z upływającymi latami, warto zainwestować w krem, który odpowiednio nawilży cerę, ponieważ z biegiem czasu skóra łatwiej się wysusza. A sucha skóra to szybsze powstawanie zmarszczek. Właśnie nawilżanie jest całym clue! Nie sugerujmy się przedziałem wiekowym podanym na opakowaniu, bo często kobiety mające dwadzieścia kilka lat powinny stosować kremy, które zostały stworzone z myślą o 30-latkach. Wszystko dlatego, że skóra już po 20 roku życia traci kolagen odpowiedzialny za jej elastyczność. Kiedy zauważymy, że twarz staje się wiotka, czas poszukać kremu z witaminami B5, E oraz kwasem hialuronowym. Wszystkie te składniki znalazłam w kremach AA Technologia Wieku 30 +. Wybrałam zestaw dla 30-latki, mimo że jestem młodsza niż nakazuje opakowanie. Wszystko dlatego, że ich skład odpowiada potrzebom mojej skóry. Specyfiki wygładzają i nawilżają twarz. Pod oczy stosuję krem z tej samej serii.
Kremów AA używam już jakieś pół roku i możecie mi nie uwierzyć, ale naprawdę widzę różnicę, a przede wszystkim ją czuje! Co ważne, kremy są praktycznie bezzapachowe, może trochę zbliżone do klasycznego granatowego NIVEA. Konsystencja jest lekka, ale nie lejąca. Dobrze się wchłaniają. Krem na dzień współgra z podkładem, co sprawia, że ten drugi nie waży się po nałożeniu.  Skóra nie jest ściągnięta, jednocześnie wydaje się bardziej elastyczna, a zmarszczki mniej widoczne. Krem na dzień mógłby bardziej nawilżać, bo po paru godzinach spędzonych w biurze, mam wrażenie “napięcia”, tym bardziej w mroźne dni –  trzeba wziąć poprawkę na warunki, w jakich przebywamy (duszne bądź klimatyzowane pomieszczenie) oraz pogodę. Dodatkowo poza kremem, na twarzy jest jeszcze puder, co ją dodatkowo obciąża. W związku z tym, specyfikowi przyznaję 8 punktów. Krem na noc dostaje ode mnie 10/10. Nawilża i napina, szybko się wchłania.
Co do kremu pod oczy- tak jak jego poprzedniki nawilża. Jeżeli czasem zapomnę użyć go przed snem, oczy rano dają o tym znać, bo zmarszczki zaczynają “wyłazić”. Kilka razy przez pośpiech zapomniałam zastosować go przed porannym makijażem, przez co skóra wokół oczu nie wyglądała najlepiej.

 Kończę słoiczek kremu do twarzy, teraz będę stosowała AA Anti-Wrinkle 30 +. O efektach jego działania nie omieszkam Was powiadomić :).AA Technologia Wieku 30 + cena każdego kremu poza promocją około 20 zł.

 

Close